Cikáni jej k smrti ukopali.

Jakmile nejsme u něčeho napřímo, je to jen zprostředkovaná věc. A když u toho náhodou budeme, je to zase jen náš úhel pohledu.

Tohle je příběh, který se stal v dubnu 2014 v Budišově nad Budišovkou.

Viktor Švarc je po smrti, byl zavražděn, tak že jej podle svědků měli ukopat tři cikáni, kteří jej měli podle tvrzení jeho kamarádů napadnout jen tak, protože byl asi bílý a oni (cikáni) si mohou dovolit vše, jelikož jsou policií a různými politickými devianty chráněni. Jiní svědci tvrdí, že to měla být loupežná vražda, jelikož měl u sebe i peníze. Svědci tvrdí, že viděli, jak do něj trojce cikánských mladíků kope hlava nehlava. Tedy i do hlavy. Na následky proražení lebky v obou spánkových oblastech napadený muž zemřel. Policie to měla podle sestry řešit jako epileptický záchvat.

Co je na takové smrti záhadného, jak uvedla ve své reportáži TV Prima? „Měli ho ukopat tak, že to poškození toho mozku bylo až takové, že to dospělo k smrti,“ řekla reportérce TV Prima sestra mrtvého muže Lucie. Ona sama pak sdělila, že policie měla údajně šetřit případ smrti jejího bratra jako epileptický záchvat. Ovšem Viktor Švarc nikdy netrpěl epilepsií.

Dělají si někteří policejní vyšetřovatelé z Opavy ze společnosti srandu? Podle jedněch svědků se mělo jednat o rasistickou loupežnou vraždu. Byli tito svědci již vyslechnuti? Kolik si myslíte, že cikáni za rasistickou vraždu, pokud se to tak stalo, dostanou let vězení? Teda pokud vůbec budou odsouzeni, když to police řeší takto velice standardně… Nebo vše skončí výsměchem rasistické justice, která si tyto „lidi“ pěstuje, plivancem ostatním do obličeje?

 

Na obrázku sestra zavražděného.


 

Hodně zajímavý. Byl bych rád,kdyby kdo zná osobně tento případ, sem dal do komentářů své informace.

Posted in ÚŘEDNÍCI, POLITICI, STÁTNÍ APARÁT, Z DOMOVA and tagged , , .

Komentáře

Loading Facebook Comments ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading Disqus Comments ...