Černoši na Václaváku

Už jste se někdy prošli na Václaváku a něco vám tam nesedělo? Něco, co nebylo k přehlédnutí, něco, co tam vůbec nemá co dělat, něco, z čeho se vám udělá šoufl?

Nemyslím zrovna feťáky, mám na mysli černochy neboli černý huby. Postávají v hloučcích, nabízejí buď drogy nebo vstupenky do bordelů či obtěžují bílé ženy zejména blondýnky.

Díky své genetické dispozici, tak jako to mají všichni čmoudi od arabů počínaje po černý huby konče, zcela přesně ví, kdo je jejich  potencionální klient, koho oslovit. Nedávno, když jsem šel přes Václavák domů někdy před půlnocí, mi neprozřetelně, asi z rozmaru, že se jim ten den obchodně dařilo, mi nabídli vstupenku do bordelu. Co myslíte, že se stalo? Řekl jsem mu: „Takový černý prase, jako jsi ty, nemá nárok dýchat vzduch bělochů, natož aby jsi tady stál jak černý hovno a bez dovolení oslovoval bělochy.“ Čekal jsem rvačku, ale kupodivu se nic nestalo. Všichni měli jen otevřenou černou hubu až z toho byla ještě větší tma. Nedokážu odhadnout nakolik bych dostal přes svoji bílou hubu (asi hodně), v každým případě se nic nestalo a já šel v klidu dál.

A co na tento nelegální prodej a podporu kuplířství říká šéf policie, pod kterého Václavák  spadá? „Zakročíme ve chvíli, kdy je zjevné, že nabízejí sexuální služby. Dobře si to ale hlídají. V momentě, kdy se poblíž objeví strážníci, jen tak postávají, a za to je nikdo nemůže postihnout,“ řekl Miroslav Stejskal, který šéfuje městské policii v Praze 1. Větší debilní větu jsem neviděl. Copak si myslí, že bude kdokoliv páchat trestní činnost, když uvidí policajta v uniformě? S prominutím, pane Stejskale, tohle jste prokaučoval. Práci policajtů si vážím, zejména těch, který znám. Vlastně i těch, kteří jsou každý den na nohou v uniformě a dělají poctivě svoji práci. Vím, že to dělaj srdcem a že jsou férový. Vím, jak těžkou práci mají, když jim politici a kdejaké zbohatlické jebky serou na hlavy za jejich práci. Ale to je jiný příběh.

A tak se ptám, proč je na Václaváku a i jinde všude po Praze tolik kamer? Za tu dobu, co jsou kamery nainstalovány, musí mít policajti tolik důkazů, že by černá pakáž za mřížemi ještě víc zčernala. Proč je ale zavírat, že jo? Politické multikulti jebky a všelijaké pseudohumanistické organizace, které podporují barevnou svolodž to nedovolí. Svým jednáním zabíjejí tak bělochy.

Jaké je řešení? Vždy jednoduché, pokud se chce.

Jemná cesta – nazvu ji SOFT neboli PO DOBRÉM:

  1. Policajt přijde k černochu, překontroluje jeho doklady a zapíše si jej. Pokud nemá – ihned zavřít a druhý den natrvalo nebo alespoň na 10 let vyhostit.
  2. Policajt zároveň překontroluje jeho povolení k pobytu. A samozřejmě se zeptá na důvod návštěvy České republiky. Pokud povolení nemá – ihned zavřít a druhý den natrvalo nebo alespoň na 10 let vyhostit. Má-li pobyt v pořádku, je třeba překontrolovat zdroj příjmu, jak hradí pobyt (hotely, jídlo, atd.)
  3. Policajt dále překontroluje jeho pracovní povolení. Pokud nemá – ihned zavřít a druhý den natrvalo nebo alespoň na 20 let vyhostit.
  4. Policajt zjistí, zda-li černoch platí sociální a zdravotní a další daně. Pokud ne – ihned zavřít. Nechat černocha doložit „složeny o řádné placení“. Nedodá-li zavřít ihned do vězení udělat rychlý proces pro krácení daní. Nechat si ho to odsedět anebo mu dát možnost, že se vykoupí. Pokud to odsedí či vykoupí se – druhý den po propuštění natrvalo nebo alespoň na 20 let vyhostit.
  5. Má-li černoch zaměstnavatele, ihned se na takového zaměstnavatele soustředit a to jak kontaktoval černochy, na základě čeho jim získal pracovní povolení, proč neupřednostnil bílé pro danou práci, zda-li platí řádně daně atd.
  6. Namítne-li černá huba něco proti tomuto postupu, s klidem se ho zeptat, že jsme ho nezvali a že se má chovat slušně jako host a pokud mu to vadí ať si sedne ihned na první letadlo a odletí třeba do prdele, ale pro tuto republiku a její občany není přínosem.
  7. Natrefí-li na něj policat během jediného týdně několikrát na Václaváku, jak „postává“ a podívá-li se na kamery, které ukáží, zda-li je to turista či dealer čehokoliv – je vyhoštěn.

Tvrdá cesta – nazvu ji HARD nebo PO ZLÉM:

  1. 2-3x denně sběr černochů na Václaváku. Policajti mohou zadržet kohokoliv na 24 hodin, tak proč ne černý huby, když to lze i s bílýma. Během té doby mají policajti klid na to, aby důkladně prověřili výše uvedené parametry.
  2. Mají-li černoši vše v pořádku, ať si postávají na Václaváku dál. Budou však již zaneseni do databáze a ví se o nich, kdy jim propadá jakékoliv povolení.
  3. Není-li něco v pořádku, tak dostanou černoši poučnou nakládačku, ale bez zlomenin a modřin, aby si zapamatovali, že se s bílýma a Českou republikou nevyjebává. Druhý den – kulatýho berana do pasu se statutem 30 let nežádoucí a odjezd.

Někdo si řekne, ty vole Jirko, ty jsi se zbláznil, to je tvrdý, to nejde. A ty náklady!

Moje odpověď: Připadá vám snad, že i když se zvyšují nebo jsou přinejmenším stejné náklady na policii, která řeší problematiku kriminalitu na Václaváku, že se situace zlepšuje? Ani omylem. Je tam čím dál tím více černých hub. Ti pomalu zakořeňují, protože mají čím dál tím víc peněz například na to, aby si mohli sehnat stabilnější bydlení atd. Je tam čím dál tím více problémů, které obtěžují všechny slušný, kteří jdou na Václavák od místních počínaje po turisty konče.

Kdyby tyto moje akce trvaly, řekněme půl roku až rok, jsem zcela přesvědčen, že na Václaváku nebude jediná černá huba prodávající drogy, lístky do bordelů a obtěžující nejen bělošky, ale kohokoliv. Že ne? Přesvědčete mě o opaku!

Poslední otázka: Viděli jste například na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu prodávat černý huby drogy, i když má Itálie x-krát větší problém s nelegálními přistěhovalci z Afriky než ČR? Proč je tam asi neuvidíte? Přinejmenším proto, že by dostali hned do držky.

 

Černý huby na Václaváku

Černý huby na Václaváku a v jeho postranních uličkách.

 

Posted in ÚŘEDNÍCI, POLITICI, STÁTNÍ APARÁT, Z DOMOVA and tagged .

Komentáře

Loading Facebook Comments ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading Disqus Comments ...